WOLONTARIUSZE W AKCJI

Młodzież Szkolnego Koła Wolontariatu przy SP 2 aktywnie włącza się w różnego rodzaju akcje. Uczniowie: Aleksandra Kędzierska kl.IV a, Julia Staszewska kl.IV a, Aleksandra Jaworska kl.V b, Kinga Melańczuk kl. V b, Daria Królikowska kl.V b, Katarzyna Danielczuk kl. VI b, Agnieszka Nilipiuk kl. VI b, Klaudia Torbicz kl. VI b, Lidia Sozańska kl.VI b, Malwina Gaj kl. VI b, Julia Krzemińska kl. VI b, Paulina Korneluk kl. VI b, Justyna Bondarczuk kl.VI b, Jakub Bondarczuk kl. V b i Tomasz Kurec kl. V b. Wolontariusze pod opieką Eweliny Komaszewskiej i Bożeny Nilipiuk uczestniczyli w zbiórce pieniędzy do puszek dla pacjentów włodawskiego Hospicjum. Akcja ta odbyła się w niedzielę 21 października 2012 r. przy kościele św. Ludwika podczas mszy św. o godz. 10.30 oraz o godz. 12.00.

24 października 2012 r. w godz. 15.00 – 17.00 nasi szkolni wolontariusze: Julia Staszewska kl. IV a, Aleksandra Kędzierska kl.IV a, Joanna Kaczyńska kl. VI a, Beata Karpińska kl. VI a, Kinga Melańczuk kl V b, Daria Królikowska kl. V b, Jakub Bondarczuk kl.V b, Klaudia Torbicz kl. VI b,Malwina Gaj kl. VI b, Lidia Sozańska kl. VI b, Justyna Bondarczuk kl. VI b, Paulina Korneluk kl. VI b, Julia Krzemińska kl. VI bJulia Skrzyńska kl. VI b, Agnieszka Nilipiuk kl. VI b wraz z opiekunami: Elżbietą Skrzyńską, Marią Grzywaczewską oraz Bożeną Nilipiuk uczestniczyli w akcji sprzątania zabytkowych grobów na Cmentarzu Parafialnym. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu i zgodnej współpracy udało nam się uporządkować aż 15 grobów.