Obchody XII Dnia Papieskiego

22 października 2012r. w dzień liturgicznego wspomnienia błogosławionego Jana Pawła II w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji XII Dnia Papieskiego. Montaż słowno-muzyczny przypomniał nauczanie Ojca Świętego o rodzinie i jej znaczeniu dla każdego człowieka. Tekst mówiony przeplatany był piosenkami: "Barka", "Santo Subito" oraz "Święty uśmiechnięty". Podczas apelu zaprezentowano także zdjęcia, przedstawiające najważniejsze wydarzenia z życia papieża. Apel przygotowały panie: Elżbieta Marynczak i Renata Łukaniuk-Pawelec wspólnie z uczniami klasy V a i chórkiem złożonym z uczniów klas IV i klasy III c. Na zakończenie uroczystości ogłoszone zostały wyniki konkursu plastyczno-literackiego pod hasłem: "Jan Paweł II – Papież Rodziny", w którym brali udział uczniowie klas 0-VI.

Tekst: Renata Łukaniuk-Pawelec