PASOWANIE NA UCZNIA

Uroczystość PASOWANIA NA UCZNIA odbyła się w naszej szkole 13 listopada 2012 r. Uczniowie klas pierwszych zaprezentowali swoją wiedzę, umiejętności recytatorskie i wokalne w programie artystycznym, który poprowadzili ich starsi koledzy z klas czwartych. Dumni ze swoich pociech rodzice nie szczędzili małym artystom gromkich braw. Zwieńczeniem uroczystości był akt PASOWANIA NA UCZNIA, którego dokonał Pan dyrektor Stanisław Leszuk.

Każdy pierwszoklasista otrzymał odznakę potwierdzającą oficjalne przyjęcie go do braci uczniowskiej oraz drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, który przygotowali rodzice.

Uroczystość zorganizowały wychowawczynie: klasy I a – Bożena Nilipiuk i klasy I b – Małgorzata Drob.