Nagrodzeni w Urzędzie Miasta

W dniu 14.11.2012 r. w miejskim ratuszu odbyło się podsumowanie wyników Konkursu plastycznego w ramach projektu ,,Wrota Lubelszczyzny– Informatyzacja Administracji" oraz uroczyste wręczenie nagród jego uczestnikom. Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Włodawa.

Głównym celem Konkursu było poszerzenie wiedzy na temat projektu oraz jego promowanie wśród mieszkańców województwa lubelskiego. Przedmiotem Konkursu było wykonanie przez uczniów dowolną techniką pracy plastycznej nawiązującej swoją tematyką do projektu ,,Wrota Lubelszczyzny – Informatyzacja Administracji". Jury najwyżej oceniła pracę plastyczną zgłoszoną przez Szkołę Podstawową Nr 2 we Włodawie, której autorami są: Bartosz Konczal, Michał Wójcik, Hubert Jankowski oraz Gabriel Iwaniuk. Nauczycielem nadzorującym pracę jest Pani Bożena Nilipiuk.

Zarówno autorzy zwycięskiej pracy, jak i nauczyciel opiekujący się grupą otrzymali nagrody rzeczowe. Szkoła Podstawowa Nr 2 we Włodawie za zgłoszenie nagrodzonej pracy otrzymała 10-calową cyfrową ramkę. Nagrody przewidziane Regulaminem konkursu są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu ,,Wrota Lubelszczyzny – Informatyzacja Administracji" realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013, Oś Priorytetowa IV, Działanie 4.1 Społeczeństwo Informacyjne. Pozostali uczestnicy, za udział w konkursie, także otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminę Miejską Włodawa, które wręczył Burmistrz Miasta Jerzy Wrzesień.

Zdjęcie w galeri