Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Książka wczoraj, dziś i jutro"

Wielkim sukcesem naszych uczniów zakończył się, zorganizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną we współpracy z bibliotekami włodawskich szkół, Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Książka wczoraj, dziś i jutro" - nagrody zdobyło 5 uczniów naszej szkoły a wyróżnienia aż 14.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się 11 grudnia w Bibliotece Pedagogicznej. Dodatkową atrakcją był występ koła teatralnego
z naszej szkoły z przedstawieniem "Lament w świecie baśni".

Nagrody otrzymali:

Klasy I - III

Klasy IV -€“ VI

Wyróżniono prace : Julii Tarnowskiej z oddziału 0b, Michała Zawadzkiego z kl. 2a, Martyny Pietraszek, Emilii Fiały, Jana Matczuka, Kamili Wysokińskiej, Kacpra Wolskiego, Karola Brańki i Patryka Kędzierskiego z kl. 2b, Ilii Trochanowskiego z kl. 3a, Rafała Chomiczuka z kl. 3c oraz Klaudii Torbicz z kl. 6b.

Prace konkursowe można zobaczyć na stronie WWW biblioteki www.bp.chelm.pl