Dzień Otwartych Drzwi

Dnia 8 stycznia 2013 r. w Szkole Podstawowej Nr 2 we Włodawie odbył się Dzień Otwartych Drzwi. Tego dnia przed południem szkołę odwiedziły dzieci 5 i 6 letnie z Przedszkola Miejskiego nr 1 i Miejskiego Przedszkola Integracyjnego. Przedszkolaki miały okazję obejrzeć występy cyrku "Fokus", a następnie uczestniczyć
w grach i zabawach w salach lekcyjnych klas młodszych. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały słodki prezencik w postaci reniferka z cukierkami. Po południu natomiast odbyła się druga część Dni Otwartych Szkoły. Dzieci i ich rodziców powitał dyrektor szkoły mgr inż. Stanisław Leszuk oraz uczniowie z Samorządu Szkolnego. Na początku wystąpiły dzieci ze świetlicy w skeczu pt. "Wesoły Jaś". Następnie wyświetlona została prezentacja multimedialna pt. "Z życia naszej szkoły". W prezentacji ukazały się zdjęcia z uroczystości szkolnych i klasowych, konkursów, spotkań z ciekawymi ludźmi, rajdów, biwaków i różnych zajęć pozalekcyjnych. Kolejnym punktem programu był występ uczniów Klubu "Wiewiórka" w przedstawieniu zatytułowanym "O zdrowiu na poważnie i na wesoło".
Po części artystycznej odbyły się warsztaty plastyczne, podczas których dzieci wykonywały orgiami i "Wesołe talerzyki", jak również mogły skorzystać z zajęć
w pracowni komputerowej. Pod koniec spotkania uczniowie z Samorządu Szkolnego obdarowali dzieci drobnymi, słodkimi niespodziankami. Nad całością czuwały panie: Jolanta Ostapiuk, Dorota Wieczorek, Renata Kostrzewska, Renata Łukaniuk-Pawelec, Jolanta Sakowicz, Joanna Słomiana i Maria Grzywaczewska. Nagłośnienie przygotował pan Janusz Pogonowski.

Zdjęcie w galeri Zdjęcie w galeri