Śpiewu, tańca i humoru nam nie brakowało

Na balu karnawałowym oj, wiele się działo

przybyły tam wróżki, księżniczki , piraci,

a każdy do tańca prosił swoich braci.

W czwartek 30 stycznia 2013 r. sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. W szkole zaroiło się od księżniczek, wróżek, rycerzy, z przeszłości i z przyszłości, stworów, dziwadeł i zwierząt . Stroje były barwne, bardzo estetycznie wykonane, oddawały najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Humor wszystkim dopisywał. W klasach czekał na dzieci słodki poczęstunek przygotowane przez rodziców. Tańce odbywały się na Sali balowej. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Dziewczynki z Samorządy Uczniowskiego prowadziły zabawę i zachęcały do udziału w konkursach. Tegoroczny bal przebierańców należał do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni.

Teraz czas na ferie zimowe i odpoczynek po I semestrze nauki. Ferie trwać będą od 11 do 22 lutego 2013 r. Wszystkim uczniom życzymy miłego i bezpiecznego odpoczynku.

Małgorzata Drob

Zdjęcie w galeri Zdjęcie w galeri