W dniu 27 kwietnia 2013 w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się I Otwarty Turniej Szachowy Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. KEN we Włodawie pod Honorowym Patronatem Burmistrza Włodawy Jerzego Września. W rozgrywkach wzięło udział 27 zawodników z Włodawy tj. przedszkolaki oraz uczniowie szkól podstawowych z klas I-VI. Zwycięzcą turnieju został Jakub Chudzik ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie, drugie miejsce zajęła Zuzanna Fiała z SP 2, III Bartek Holaczuk z SP. 2, IV Jakub Zguczyński z SP 2 , V Adam Chudzik z SP. 3, VI Radosław Zawadewicz z SP 2. Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy "Tramp".

Informację przygotowała Monika Zguczyńska

Zdjęcie w galeri Zdjęcie w galeri Zdjęcie w galeri