Występ szkolnej grupy teatralnej

W piątek 21 czerwca, już od rana, czekały przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 1 i Miejskiego Przedszkola Integracyjnego na występ naszej szkolnej grupy teatralnej. Dzieci z zapartym tchem oglądały smutną historię Kopciuszka o brudnych nóżkach. Ze zgrozą powitały strasznego wilka, ale cieszyły się z zakończenia baśni, bo Czerwony Kapturek i babcia zostały uratowane przez leśniczego a wilk dał dzieciom przestrogę: "Nie zawieraj znajomości w lesie, bo to może skończy źle się!"

Wizyta w przedszkolach była dla nas radością i powrotem do przeszłości, bo wszystkie "aktorki" to absolwentki jednej bądź drugiej placówki. Wychowawczynie również poznały swoje byłe wychowanki i z rozrzewnieniem wspominały nie tak dawne przecież czasy. Na koniec poczęstowały nas górą cukierków.

Zostałyśmy zaproszone na kolejne występy w nowym roku szkolnym.

Do tak wspaniałej publiczności na pewno będziemy wracać z nowym repertuarem.