PASOWANIE NA UCZNIA

20 listopada 2013r.uczniowie klasy I „a” i I „b” dołączyli do braci uczniowskiej Szkoły Podstawowej Nr2 we Włodawie. W tym dniu odbyła się w naszej szkole uroczystość Pasowania na ucznia. Podczas uroczystego spotkania dumni i bardzo przejęci pierwszoklasiści musieli udowodnić, że są mądrzy, pracowici, sprawni, potrafią śpiewać, tańczyć i kochają swoją Ojczyznę. Podróż po Krainach Mądrości, Miłości, Śpiewu i Pracy wypadła bardzo pomyślnie. Po zdanym egzaminie w obecności rodziców i zaproszonych gości dyrektor szkoły pan Stanisław Leszuk dokonał aktu pasowania na ucznia. Na pamiątkę tak ważnej uroczystości uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Życzymy naszym najmłodszym uczniom radości z codziennej podróży w cudowny świat nauki, wielu sukcesów, ciekawych lekcji, realizowania swoich pasji i wielu szkolnych przyjaźni.

Wych. Joanna Słomiana i Jolanta Sakowicz