Samorząd Uczniowski

W naszej szkole Samorząd Uczniowski prężnie działa. Wspólnie z Wolontariuszami wzięliśmy udział w porządkowaniu grobów, aktywnie uczestniczyliśmy w obchodach Święta Niepodległości, dając młodszym kolegom przykład, jak być Młodym Patriotą. Wspólnie ze SK PCK oraz Klubem Wiewiórka zorganizowaliśmy akcje charytatywne - Wyprawka dla Żaka i Świąteczna Paczka. Dbamy również o to, by każdy dzień w naszej szkole upłynął w miłej atmosferze i dobrej zabawie. Zorganizowaliśmy dyskoteki: DZIEŃ CHŁOPAKA, WIECZÓR WRÓŻB ANDRZEJKOWYCH, OTRZĘSINY KLAS CZWARTYCH oraz DZIEŃ KOLORU, DZIEŃ CZAPKI CZY DZIEŃ KRAWATA. Nie zapominamy jednak o nauce.

A oto nasi szkolni działacze:

• - przewodnicząca SU Jagoda Łakuta
  • - zastępca - Arkadiusz Pytka
  • - sekcja artystyczna - Oliwia Deczkowska i Kinga Melańczuk
  • - sekcja redakcyjna - Aleksandra Błyskosz i Marcin Brożek
  • - radiola - Jakub Chorąży, Milosz Borkowski, Szymon Łakuta i Agata Torbicz. Nauczycielem

prowadzącym jest pani Maria Grzywaczewska.

Aleksandra Błyskosz, Marcin Brożek

A oto kilka zdjęć z życia szkoły: