Warsztaty plastyczne w Miejskiej Bibliotece Publicznej

10 grudnia uczniowie klasy II b pod opieką pań Małgorzaty Drob i Ewy Puchacz wzięły udział w warsztatach plastycznych związanych ze Świętami Bożego Narodzenia prowadzonych przez panie Ewę Szewczyk i Olgę Puś.

Drugoklasiści z zapałem ruszyli do pracy i wyczarowali piękne bożonarodzeniowe kartki, które wraz z życzeniami trafią do wielu włodawskich placówek i instytucji. Zajęcia przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze. Mali artyści wykazali się niezwykłą pomysłowością oraz starannością przy wykonywaniu swoich prac.

W przerwie zajęć dzieci zwiedziły bibliotekę oraz obejrzały wystawę rękodzieła – lalek i przytulanek Anny Chudaś. Wiele radości dostarczył im sympatyczny bałwanek wykonany z plastikowych kubeczków, zamieszkujący w okresie zimowym Oddział dla Dzieci.

Po zajęciach warsztatowych uczniowie obejrzeli serię filmików edukacyjnych pt. „Święta XXI wieku- bezpiecznie z Netem” nawiązujących do zagrożeń wynikających z korzystania przez dzieci z Internetu.

Małgorzata Drob

Zdjęcie w galeri