Orszak Trzech Króli

6 stycznia 2014 roku po raz drugi wyruszył we Włodawie Orszak Trzech Króli. Organizatorem całej imprezy było Publiczne Gimnazjum nr 1, które zaprosiło do współpracy włodawskie szkoły i przedszkola.

Nasza szkoła przygotowała pierwszy mansjon „Dwór Heroda.

Uczniowie biorący udział w przedstawieniu:

• Kajetan Dudzik kl. VIa
  • Piotr Wulczyński kl. VIb
  • Wojtek Mołczan kl. VIb

Patrycja Bielecka, Ola Knap, Kasia Kuszpa, Bartek Holaczuk, Julka Pawluczuk, Natalka Olszewska, Paulina Bielecka, Nina Krzemińska, Marcin Kanarszczuk,, Julia Tułacz, Wiktoria Laszko, Wiktoria Sołtan, Zosia Golec, Marika Kucharuk, Szymon Kurzeja, Wiktoria Zaniewska, Julka Kólesza, Lidka Kawiak, Patrycja Barańska, Arek Pytka, Klaudia Wójciuk, Oliwia Deczkowska, Eryk Wajdzik, Tomek Kurec, Kuba Sosiński, Kuba Kędzierski i Kacper Pastuszuk.

Mali aktorzy pracowali pod kierunkiem pp Marii Grzywaczewskiej, Renaty Pawelec-Łukaniuk i Beaty Wyrzykowskiej-Telepko. Nagłośnienie zapewnił o. Andrzej Błasik.

Serdeczne podziękowania składamy rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu kostiumów.