Świetna zabawa na łyżwach

We wtorek, 4 lutego, kiedy większość uczniów naszej szkoły zaczynała pierwszą lekcję, my wyruszyliśmy autokarem w drogę do Lublina. Naszym celem było kino i lodowisko. Najpierw dotarliśmy do CH Plaza. W Cinema City obejrzeliśmy film Hobbit. Pustkowie Smauga w technologii 3D. Następnie przejechaliśmy na lodowisko Icemania. Tam zaczęło się szaleństwo na łyżwach. Nawet ci, którzy nie umieli wcześniej jeździć, po kilku próbach z pingwinkiem oraz dzięki pomocy koleżanek i kolegów, sami dzielnie zaczęli sobie radzić. Łyżwiarzom nie przeszkadzał wcale mróz. Roześmiani i zadowoleni wróciliśmy do Włodawy.

W wycieczce uczestniczyli uczniowie z klas: IVa, IVb, VIa, VIb. Byli pod opieką: p. Doroty Flis, p. Eweliny Komaszewskiej i p. Romana Stanilewicza.

Informację i zdjęcia przygotowała E. Komaszewska