Laureaci konkursów kuratoryjnych w SP 2

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 sukcesem zakończyli udział w Przedmiotowych Konkursach Kuratoryjnych.

Kajetan Dudzik, uczeń kl. VI a, został laureatem z języka polskiego i historii. Kajetan przygotowywał się pod kierunkiem p. Eweliny Komaszewskiej i p. Moniki Zguczyńskiej. Uczeń wyróżnia się nie tylko w nauce. Aktywnie uczestniczy w życiu szkoły, bierze udział w zawodach sportowych. Pasją Kajetana jest literatura fantasy.

Kinga Melańczuk i Marcin Brożek, uczniowie klasy VI b, osiągnęli tytuł laureata z języka polskiego. Pracowali pod kierunkiem p. Marii Grzywaczewskiej. Pasją ich jest książka i film. Oboje pracują w Samorządzie Uczniowskim. Warto wspomnieć, że Marcin jest laureatem X Wojewódzkiego Konkursu Literackiego.

Kinga, Marcin i Kajetan osiągnęli wysokie wyniki w nauce w I semestrze i otrzymali stypendium naukowe.

Uczniowie ci, dzięki zdobyciu tytułu laureata, zostali zwolnieni ze sprawdzianu po klasie szóstej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcie w galeri