Aktorzy! Na plan!

Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie została nominowana do półfinału VII edycji konkursu „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich"
w kategorii „Miejsce przyjazne dzieciom”.

W związku z tym, koło teatralne z naszej szkoły otrzymało propozycję, by wziąć udział w nagraniu filmu popularyzującego działalność oddziału dla dzieci.

7 maja, już od rana, biblioteka zamieniła się w plan filmowy: Ola i Bartek zagrali scenkę „Śpiąca królewna”, Oliwia zatańczyła z Xboxem, wypożyczaliśmy książki i słuchaliśmy czytanej przez pana Włodzimierza Czyżyka baśni.

Mimo, że wszystkie sceny trzeba było wielokrotnie powtarzać, co może wydawać się nudne, my mieliśmy energię i zapał do końca nagrań.

Z niecierpliwością czekamy na rezultaty naszej pracy.

Rozstrzygnięcie konkursu „Polska Pięknieje- 7 cudów Funduszy Europejskich” odbędzie się 29 maja, podczas uroczystej gali w Warszawie. Tam też będzie prezentowany film o bibliotece.