WYCIECZKA DO CHEŁMA

26 maja 2014r. uczniowie klasy Ia i I b wyruszyli na wycieczkę do Chełma. Najpierw dzieci obejrzały film pt. „CZARNOKSIĘŻNIK Z KRAINY OZ" w technologii 3D. Dynamiczna akcja, efekty specjalne, walka dobra ze złem, przyjaźń, wierność zasadom to najważniejsze atuty tego filmu. Kolejnym punktem programu wycieczki były podziemia kredowe. Wszyscy uczestnicy z bijącym sercem weszli do KRAINY DUCHA BIELUCHA. Piskom nie było końca, aż do momentu ukazania się ducha. Okazał się on całkiem dobrym duszkiem, który w ciągu roku ma spełnić wszelkie marzenia. W trakcie wędrówki krętymi korytarzami dzieci dowiedziały się, że podziemia kredowe w Chełmie są zabytkową kopalnią kredy, i że jest to unikat górnictwa kredowego w Europie. Na pamiątkę pobytu zabrały ze sobą kawałek kredy jako dar od ducha. Ostatnią atrakcją wycieczki był pobyt w FIKOLANDZIE -KRAINIE ZABAWY.

To był piękny dzień- pełen wspaniałych wrażeń, radości i aktywnych zabaw.

Wych. J. Sakowicz, J. Słomiana

Zdjęcie w galeri