Podsumowanie konkursów plastycznych o tematyce profilaktycznej

Z okazji „Światowgo dnia bez tytoniu” w Starostwie Powiatowym odbyło się podsumowanie konkursów plastycznych z różnych programów profilaktycznych. Organizatorem konkursów był Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny we Włodawie we współpracy ze Starostwem Powiatowym. W konkursie plastycznym „ Czyste Powietrze Wokół Nas – 2014” wzięło udział troje dzieci z grupy przedszkolnej „0 a”. Anna Leszczyńska otrzymała wyróżnienie, Oliwia Jeleńska i Adam Trembicki otrzymały upominki i dyplomy za udział w konkursie. Opiekunem grupy była p. Jolanta Ostapiuk. W konkursie plastycznym „Trzymaj Formę” Aleksandra Maksymiuk z klasy Vb zajęła II miejsce, Radosław Zawadewicz - kl.Vb zajął III miejsce, Patrycja Barańska otrzymała upominek za udział w konkursie. Grupą z klasy piątej opiekowały się p. Renata Łukaniuk – Pawelec i p. Janina Parafiniuk. Podczas uroczystości wystąpiły dzieci z grupy przedszkolnej „0a”pod opieką p. Jolanty Ostapiuk i zaśpiewały piosenki promujące zdrowy styl życia. Uczniowie z klas IV-VI naszej szkoły zaprezentowali scenkę dotyczącą uzależnień. Do występu grupę przygotowały panie Maria Grzywaczewska i Elżbieta Skrzyńska.