Piknik Rodzinny

W godzinach popołudniowych w dniach 9 i 12 czerwca 2014r. ogród klasztorny O. Paulinów we Włodawie był pełen gwaru i wesołej zabawy. W tych dniach odbyły się tam Pikniki Rodzinne , w których uczestniczyli uczniowie klasy Ia i klasy Ib wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem. Zainteresowaniem cieszyły się zabawy z chustą animacyjną Klanzy i przejście przez kolorowy tunel. Dużo emocji dostarczyła rywalizacja w przeciąganiu liny, dzieci kontra ojcowie, która zakończyła się zwycięstwem dzieci. Rozegrano również mecze piłki nożnej drużyn mieszanych (chłopcy i dziewczęta). Po sportowych zmaganiach wszyscy chętnie skonsumowali pieczone kiełbaski przygotowane przez rodziców. Spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze.Wszystkim dopisywał dobry humor.

Te niezapomniane chwile zostały uwiecznione na wspólnych fotografiach.

Wych. klasy Ia Jolanta Sakowicz i wych. kl. Ib Joanna Słomiana