Półkolonie zorganizowane przez Szkołę Podstawową Nr 2 we Włodawie im. Komisji Edukacji Narodowej

Podczas tegorocznych wakacji dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie miały możliwość bezpiecznie i atrakcyjnie spędzić czas na półkoloniach zorganizowanych w szkole w dniach 30.06. – 11.07. 2014 r. w godz. 9:00 -13:30.

Półkolonie zorganizowano dzięki wsparciu finansowemu ze środków Miejskiej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Dzieci w ramach półkolonijnego programu odwiedziły Instytut Meteorologii, jednostkę straży granicznej, poznały wiele przyrodniczych ciekawostek podczas pieszego rajdu do lasu pod opieką pana Włodzimierza Czeżyka z Nadleśnictwa Włodawa. Niezwykłą atrakcją był park linowy, zabawy z animatorem, wycieczka do Grodu Słowiańskiego oraz wycieczka do Multikina w Lublinie. W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyły się zabawy z x-boxem, seanse filmowe oraz zabawy w kąciku muzycznym w oddziale dla dzieci. Nie zabrakło również systematycznych zajęć profilaktycznych na terenie szkoły, zabaw integracyjnych oraz szaleństwa w Sali zabaw „Dziecięcy Raj”.

Codzienne zajęcia kończyły się pysznym dwudaniowym obiadem. Opiekę nad dziećmi sprawowali: Bożena Nilipiuk, Monika Zguczyńska, Marta Kaczmarska, Bożena Raczyńska, Małgorzata Drob, Marzena Malinowska oraz kierownik półkolonii Dorota Wieczorek.

OTO GALERIA ZE ZDJĘCIAMI Z TEGO WYDARZENIA:

pkolonieletnie1_small.jpg pkolonieletnie2_small.jpg pkolonieletnie3_small.jpg pkolonieletnie4_small.jpg pkolonieletnie5_small.jpg
pkolonieletnie6_small.jpg pkolonieletnie7_small.jpg pkolonieletnie8_small.jpg pkolonieletnie9_small.jpg pkolonieletnie10_small.jpg
pkolonieletnie11_small.jpg pkolonieletnie12_small.jpg pkolonieletnie13_small.jpg pkolonieletnie14_small.jpg