Minister Edukacji Narodowej w naszej szkole

W dniu 7 października 2014 roku w naszej szkole miała miejsce wizyta pani Minister Edukacji Narodowej Joanny Kluzik-Rostkowskiej, której towarzyszył Lubelski Kurator Oświaty pan Krzysztof Babisz oraz burmistrz miasta Włodawa pan Jerzy Wrzesień.

W spotkaniu udział wzięli dyrektorzy, nauczyciele placówek oświatowych różnych szczebli oraz przedstawiciele Rady Miasta Włodawa. Głównym tematem spotkania był rządowy program darmowych podręczników, które w bieżącym roku szkolnym otrzymali pierwszoklasiści. W kolejnych latach obejmie on również uczniów pozostałych klas. Uczestnicy spotkania rozmawiali z Panią Minister na temat planowanych zmianach w systemie oświaty oraz funkcjonowania szkół zawodowych.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej oraz pełnej serdeczności i życzliwości atmosferze.

OTO GALERIA ZE ZDJĘCIAMI Z TEGO WYDARZENIA:
spotkaniezministeredukacji1_small.jpg spotkaniezministeredukacji2_small.jpg spotkaniezministeredukacji3_small.jpg spotkaniezministeredukacji4_small.jpg spotkaniezministeredukacji5_small.jpg
spotkaniezministeredukacji6_small.jpg spotkaniezministeredukacji7_small.jpg spotkaniezministeredukacji8_small.jpg spotkaniezministeredukacji9_small.jpg spotkaniezministeredukacji10_small.jpg
spotkaniezministeredukacji11_small.jpg spotkaniezministeredukacji12_small.jpg spotkaniezministeredukacji13_small.jpg spotkaniezministeredukacji14_small.jpg spotkaniezministeredukacji15_small.jpg
spotkaniezministeredukacji16_small.jpg