Puszcza Solska w jesiennej odsłonie

W słoneczny, jesienny dzień 3 października 2014 r. kl. I a -wych. M.Malinowska, kl. III a –wych. B.Nilipiuk i kl.III b- wych.M.Drob oraz p.E.Puchacz były na wycieczce w Puszczy Solskiej w ramach Programu Ekologicznego.

Na początku wyprawy odwiedziliśmy ZOO w Zamościu, w którym spędziliśmy ponad 2 godz. Czas bardzo szybko minął. Największą atrakcją dla dzieci okazał się lew, surykatki i żyrafy, które zagościły w ZOO dosłownie od kilku dni.

W Krasnobrodzie mieliśmy okazję zobaczyć różne gatunki ptaków. W tamtejszym muzeum oprócz unikatowych dożynkowych cudów wykonanych przez mieszkańców okolicznych wsi z darów pól, uczniowie przenosząc się w czasie próbowali rozpoznać różne eksponaty.

Rezerwat Przyrody nad Tanwią zwieńczył całość naszej wyprawy do Puszczy Solskiej w ramach realizowanego programu. Wizualizację stanowi nasza galeria zdjęć.

GALERIA ZE ZDJĘCIAMI Z TEGO WYDARZENIA:
puszczasolska1_small.jpg puszczasolska2_small.jpg puszczasolska3_small.jpg puszczasolska4_small.jpg
puszczasolska5_small.jpg puszczasolska6_small.jpg puszczasolska7_small.jpg puszczasolska8_small.jpg
puszczasolska9_small.jpg puszczasolska10_small.jpg puszczasolska11_small.jpg