XIV DNI PAPIESKIE

Dnia 20 października z okazji XIV Dnia Papieskiego w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony Świętemu Janowi Pawłowi II.

Uczniowie wysłuchali wierszy poświęconych świętości Jana Pawła II, obejrzeli prezentację, a następnie wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę pt. „Taki mały, taki duży może świętym być”.

Na zakończenie zanieśliśmy wspólną modlitwę w intencji naszych rodzin i nas samych do Świętego Jana Pawła II. Modlitwę poprowadził Ojciec Jerzy.

Apel przygotowali uczniowie klasy IVB z panią Elżbietą Marynczak, Renatą Łukaniuk-Pawelec, Ewą Puchacz i Aldoną Zdunek.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ Z TEGO WYDARZENIA

xivdnipapieskie1_small.jpg xivdnipapieskie2_small.jpg xivdnipapieskie3_small.jpg xivdnipapieskie4_small.jpg
xivdnipapieskie5_small.jpg xivdnipapieskie6_small.jpg xivdnipapieskie7_small.jpg xivdnipapieskie8_small.jpg
xivdnipapieskie9_small.jpg xivdnipapieskie10_small.jpg xivdnipapieskie11_small.jpg xivdnipapieskie12_small.jpg