Czy bogactwo daje szczęście?

14 października to Dzień Edukacji Narodowej, święto wszystkich pracowników oświaty. W naszej szkole właśnie wtedy odbyła się uroczysta akademia, na której wystąpiło koło teatralne z klasy VI B ze skeczem „Złota rybka – marzenia do spełnienia”.

Nauczycielka ma trzy życzenia i, jak to w baśniach bywa, dopiero ostatnie jest spełnieniem jej marzeń. Ale czego tak naprawdę chciała? Filozoficzna wymowa skeczu skłoniła widzów do zastanowienia się, czy może właśnie to co mają w tej chwili, sprawia, że są szczęśliwi?

Widownia i aktorzy doskonale się bawili.

Skecz zaprezentowaliśmy ponownie 16 października dla uczniów starszych klas.

GALERIA ZE ZDJĘCIAMI Z TEGO WYDARZENIA:
zotarybkamarzeniadospenienia1_small.jpg zotarybkamarzeniadospenienia2_small.jpg zotarybkamarzeniadospenienia3_small.jpg zotarybkamarzeniadospenienia4_small.jpg zotarybkamarzeniadospenienia5_small.jpg
zotarybkamarzeniadospenienia11_small.jpg zotarybkamarzeniadospenienia12_small.jpg