LISTOPADOWE ROZMOWY O KSIĄŻKACH

W sobotni poranek 8 listopada znów spotkaliśmy się w Dyskusyjnym Klubie Książki. Rozmawialiśmy o twórczości Beaty Ostrowickiej, znakomitej, wielokrotnie nagradzanej polskiej autorki powieści dla dzieci i młodzieży, która już wkrótce zawita do Włodawy na zaproszenie naszego Klubu. Spotka się z uczniami włodawskich szkół ale to my będziemy gospodarzami imprezy. Ustaliliśmy, które książki Beaty Ostrowickiej przeczytamy, abyśmy mogli z pisarką rozmawiać.

Dowiedzieliśmy się też o właśnie ogłoszonej XV edycji Festiwalu Dziecięcej Twórczości pod tytułem „Włodawskie historie bohaterów literackich”.

Więcej o DKK i konkursie na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie.

GALERIA ZE ZDJĘCIAMI Z LISTOPADOWYCH ROZMÓW O KSIĄŻKACH:
listopadowerozmowyoksiakach1_small.jpg listopadowerozmowyoksiakach2_small.jpg listopadowerozmowyoksiakach3_small.jpg listopadowerozmowyoksiakach4_small.jpg
listopadowerozmowyoksiakach5_small.jpg listopadowerozmowyoksiakach6_small.jpg listopadowerozmowyoksiakach7_small.jpg listopadowerozmowyoksiakach8_small.jpg
listopadowerozmowyoksiakach9_small.jpg listopadowerozmowyoksiakach10_small.jpg listopadowerozmowyoksiakach11_small.jpg