SZKOLNE MIKOŁAJKI

Dnia 05.12 bieżącego roku odbyły się Mikołajki. W szkolnych Mikołajkach wzięli udział uczniowie klas 0-6 oraz nauczyciele i pracownicy szkoły.

Tego dnia był ogłoszony dzień koloru czerwonego i mile widziane zostały czapki Mikołaja. Wiele klas włączyło się do naszej szkolnej zabawy. Na przerwie na holu pierwszego piętra zostały zrobione zdjęcia ze świętym Mikołajem i jego pomocnikami. Między lekcjami elfy rozdawały cukierki dla dzieci. Zostały wręczone prezenty uczniom.

Akcja spodobała się uczniom. Zorganizował ją Samorząd Uczniowski.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIAMI Z TEGO WYDARZENIA:
szkolnemikoajki1_small.jpg szkolnemikoajki2_small.jpg szkolnemikoajki3_small.jpg szkolnemikoajki4_small.jpg
szkolnemikoajki5_small.jpg szkolnemikoajki6_small.jpg szkolnemikoajki7_small.jpg szkolnemikoajki8_small.jpg
szkolnemikoajki9_small.jpg szkolnemikoajki10_small.jpg szkolnemikoajki11_small.jpg szkolnemikoajki12_small.jpg
szkolnemikoajki13_small.jpg szkolnemikoajki14_small.jpg szkolnemikoajki15_small.jpg szkolnemikoajki16_small.jpg