MAM PRZYJACIELA MARYNARZA

25 listopada Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej przygotował dla nas niecodzienne spotkanie. Gościem biblioteki był marynarz pan Sylwester Zimnicki, absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie, obecnie pracujący na statku Ocean Tay. Na imprezę zaproszono oddział przedszkolny 0b pod opieką pań Renaty Kostrzewskiej i Ewy Puchacz oraz uczniów z klasy III a pod opieką pań Bożeny Raczyńskiej i Beaty Wyrzykowskiej-Telepko.

Najlepiej czytający uczniowie z klasy III: Natalka, Zosia, Karolina i Gabryś przeczytali książkę „Mama przyjaciela marynarza”. Potem nasz gość odpowiedział na wszystkie nurtujące dzieci pytania dotyczące życia na morzu. Dzieci interesowała wielkość statków, na których pływał pan Sylwester, jego najdłuższy rejs, codzienne życie i rozrywki na statku. Dzieci chciały się dowiedzieć, czy pan Sylwester spotkał piratów, czy widział rekina a nawet zapytały o ulubioną potrawę.

Dziękujemy za spotkanie i życzymy spokojnych wacht, szczęśliwych powrotów do domu i stopy wody pod kilem.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIAMI Z TEGO WYDARZENIA:
mamprzyjacielamarynarza1_small.jpg mamprzyjacielamarynarza2_small.jpg mamprzyjacielamarynarza3_small.jpg mamprzyjacielamarynarza4_small.jpg mamprzyjacielamarynarza5_small.jpg
mamprzyjacielamarynarza6_small.jpg mamprzyjacielamarynarza7_small.jpg mamprzyjacielamarynarza8_small.jpg mamprzyjacielamarynarza9_small.jpg mamprzyjacielamarynarza10_small.jpg
mamprzyjacielamarynarza11_small.jpg mamprzyjacielamarynarza12_small.jpg mamprzyjacielamarynarza13_small.jpg mamprzyjacielamarynarza14_small.jpg mamprzyjacielamarynarza15_small.jpg
mamprzyjacielamarynarza16_small.jpg mamprzyjacielamarynarza17_small.jpg mamprzyjacielamarynarza18_small.jpg mamprzyjacielamarynarza19_small.jpg mamprzyjacielamarynarza20_small.jpg