PISARKA BEATA OSTROWICKA W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

27 listopada, dokładnie w urodziny Dyskusyjnego Klubu Książki i na zaproszenie klubowiczów, przyjechała do Włodawy autorka książek dla dzieci i młodzieży Beata Ostrowicka. Na spotkanie przyszli też uczniowie z klasy IB i VA wraz z wychowawczyniami Bożeną Raczyńską i Eweliną Komaszewską. Uczniowie zobaczyli, jak wygląda książka tuż po wydrukowaniu, ale jeszcze bez okładki. Pomagali nazwać stworka – bohatera następnej powieści pani Beaty. Odgadywali XVII-wieczne zagadki.

Było sympatycznie i bardzo wesoło.

Ci, którzy piszą własne powieści czy wiersze, poprosili pisarkę o rady. Jak się nie zniechęcić pisaniem i nie znudzić treścią? Kto powinien być pierwszym recenzentem twórczości? W jaki sposób można wydać własną książkę?

Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali autografy na okolicznościowych zakładkach, przygotowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIAMI Z TEGO WYDARZENIA: