AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Uczniowie klas V oraz chór przygotowali montaż słowno- muzyczny z okazji kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W czasie uroczystego apelu wystąpili również laureaci Powiatowego Konkursu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej: Anna Kanarszczuk i Gabriel Iwaniuk z kl. III a, Kacper Skoczelas z kl. IVa i Martyna Oleniak z kl. Va. W podniosłej atmosferze akademię obejrzeli uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.

Nauczyciele przygotowujący akademię: Ewelina Komaszewska, Dorota Flis, Krystyna Czerniak, Anna Galus, Ireneusz Orzeł.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIAMI Z TEGO WYDARZENIA: