PASOWANIE NA UCZNIA

Uroczystość PASOWANIA NA UCZNIA odbyła się w naszej szkole 26 listopada 2014 r. o godz. 16.30. W tym roku uczniowie czterech klas pierwszych zaprezentowali swoją wiedzę i umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne w programie artystycznym pt. „ To My Pierwszaki! ”. W asyście starszych koleżanek z klasy V ,,c” przebranych za panie profesor nasi uczniowie pomyślnie zdali egzamin z wiedzy o naszej szkole, Ojczyźnie, przyjaźni i bezpieczeństwie. Na koniec programu dzieci przeczytały ,,List adresowany do rodziców”. Dumni ze swoich pociech i wzruszeni rodzice nie szczędzili małym artystom gromkich braw. Zwieńczeniem uroczystości był akt PASOWANIA NA UCZNIA, którego dokonał Pan dyrektor Stanisław Leszuk.

Każdy pierwszoklasista otrzymał dyplom potwierdzający oficjalne przyjęcie go do braci uczniowskiej. Na uroczystości Pasowania nie zabrakło fotografa, który uwiecznił te wyjątkowe chwile.

Pomimo późnej godziny dzieci chętnie skorzystały ze słodkiego poczęstunku, który przygotowali rodzice.

Uroczystość zorganizowały wychowawczynie: klasy I a- Pani Marzena Malinowska, klasy I b- Pani Bożena Raczyńska, klasy I c- Pani Renata Łukaniuk -Pawelec i klasy I d- Pani Dorota Wieczorek.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIAMI Z TEGO WYDARZENIA:

pasowanienaucznia1_small.jpg pasowanienaucznia2_small.jpg pasowanienaucznia3_small.jpg pasowanienaucznia4_small.jpg
pasowanienaucznia5_small.jpg pasowanienaucznia6_small.jpg pasowanienaucznia7_small.jpg pasowanienaucznia8_small.jpg
pasowanienaucznia9_small.jpg pasowanienaucznia10_small.jpg pasowanienaucznia11_small.jpg pasowanienaucznia12_small.jpg
pasowanienaucznia13_small.jpg pasowanienaucznia14_small.jpg