ORSZAK TRZECH KRÓLI

6 stycznia ulicami naszego miasta przeszedł wesoły i barwny korowód. Hasło tegorocznego pochodu brzmiało: „Radość. Pokój. Rodzina”.

To już kolejny raz, kiedy nasza szkoła czynnie uczestniczy w tym wielkim wydarzeniu.

Przygotowaliśmy kolędę „Gore gwiazda Jezusowi” i góralski taniec.

Udział wzięli:

Julia Kólesza, Julia Bójko, Asia Konieczna, Rozalka Kapelko, Lidka Kawiak, Patrycja Barańska, Julia Tułacz, Asia Grabowska, Szymon Kurzeja, Szymon Ostrowicki, Jaś Matczuk, Kacper Pogonowski, Radek Wołos, Paweł Wiśniewski, Patryk Kędzierski, Karol Brańka oraz Kuba Bytys.

Dzieci pracowały pod kierunkiem Marii Grzywaczewskiej i Beaty Wyrzykowskiej-Telepko.

Dziękujemy ojcom paulinom w osobie ojca Andrzeja Błasika, który z wielkim poświęceniem zaangażował się w nagłośnienie naszego występu.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIAMI Z TEGO WYDARZENIA:

orszaktrzechkrli1_small.jpg orszaktrzechkrli2_small.jpg orszaktrzechkrli3_small.jpg orszaktrzechkrli4_small.jpg orszaktrzechkrli5_small.jpg
orszaktrzechkrli6_small.jpg orszaktrzechkrli7_small.jpg orszaktrzechkrli8_small.jpg orszaktrzechkrli9_small.jpg orszaktrzechkrli10_small.jpg
orszaktrzechkrli11_small.jpg orszaktrzechkrli12_small.jpg orszaktrzechkrli13_small.jpg orszaktrzechkrli14_small.jpg orszaktrzechkrli15_small.jpg
orszaktrzechkrli16_small.jpg orszaktrzechkrli17_small.jpg orszaktrzechkrli18_small.jpg