BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych najmłodszych. Dla nich bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

W środę 28 stycznia 2015 r. już od samego rana do naszej szkoły przybywały barwnie przebrane księżniczki, wróżki, tancerki, motylki, czarodziejki, żołnierze, piraci, kowboje, wojownicze ninja, a także wiele innych postaci z bajek i kreskówek, które nie sposób wymienić. Stroje były barwne i oddawały najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Każde dziecko czuło się ważne i jedyne w swoim rodzaju. Humor dopisywał wszystkim. Tańce odbywały się na sali gimnastycznej która tego dnia zamieniła się w salę balową.

Całość imprezy poprowadził wodzirej Marek Wilczyński „ DJ Struś”. Wśród bogatego repertuaru nie zabrakło bardzo popularnych i lubianych przebojów. Dla każdego było coś skocznego. Dopełnieniem zabawy były konkursy z nagrodami które prowadzone na wesoło są bardzo lubiane przez dzieci. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Na zakończenie balu uczniowie z klas IV-VI zatańczyli popularny taniec integracyjny pod nazwą „ Belgijka”. W klasach czekał na dzieci słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIAMI Z TEGO WYDARZENIA:

balkarnawaowy1_small.jpg balkarnawaowy2_small.jpg balkarnawaowy3_small.jpg balkarnawaowy4_small.jpg balkarnawaowy5_small.jpg
balkarnawaowy6_small.jpg balkarnawaowy7_small.jpg balkarnawaowy8_small.jpg balkarnawaowy9_small.jpg balkarnawaowy10_small.jpg
balkarnawaowy11_small.jpg balkarnawaowy12_small.jpg balkarnawaowy13_small.jpg balkarnawaowy14_small.jpg balkarnawaowy15_small.jpg
balkarnawaowy16_small.jpg balkarnawaowy17_small.jpg balkarnawaowy18_small.jpg balkarnawaowy19_small.jpg balkarnawaowy20_small.jpg
balkarnawaowy21_small.jpg balkarnawaowy22_small.jpg balkarnawaowy23_small.jpg balkarnawaowy24_small.jpg balkarnawaowy25_small.jpg
balkarnawaowy26_small.jpg balkarnawaowy27_small.jpg balkarnawaowy28_small.jpg balkarnawaowy29_small.jpg