DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

15 stycznia 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 2 we Włodawie odbył się „Dzień Otwartych Drzwi” dla przyszłych kandydatów do nauki w nowym roku szkolnym. Tego dnia przed południem szkołę odwiedziły dzieci 5 i 6 letnie z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego we Włodawie.

Nasi mali goście mieli okazję obejrzeć przedstawienie pt. „ Trzy Świnki” wykonane w języku angielskim oraz udały się w krótką podróż po krajach Unii Europejskiej. Po skończonej podróży dzieci udały się z wizytą do sal lekcyjnych klas młodszych a towarzyszyły im uczennice z Samorządu Uczniowskiego które chętnie opowiadały o szkole. Na zakończenie wizyty nasi mali goście mieli do pokonania przygotowany tor przeszkód . Na pamiątkę wizyty maluchy otrzymały odlewy gipsowe oraz słodkie niespodzianki ufundowane przez Radę Rodziców.

Tego samego dnia po południu szkoła gościła kolejną grupę kandydatów i ich rodziców. Spotkanie to rozpoczął wicedyrektor szkoły mgr Wiesław Symoniuk który po krótce przedstawił osiągnięcia uczniów, bazę dydaktyczną i zasady rekrutacji. Następnie rodzice i ich pociech obejrzały przedstawienie o „ Trzech Świnkach” wykonane w języku angielskim oraz udały się w krótką wędrówkę po krajach Unii Europejskiej. Po udanej węrówce na dzieci czekały warsztaty plastyczne podczas których malowały wybrane przez siebie odlewy gipsowe, które zabrały ze sobą jako pamiątkę z wizyty w szkole oraz owocowe smakołyki dla łasuchów. W organizację tego dnia włączyli się nauczyciele: Dorota Wieczorek, Jolanta Ostapiuk, Małgorzata Drob, Bożena Nilipiuk, Jolanta Sakowicz, Joanna Słomiana, Dorota Flis, Roman Stanilewicz, Aldona Zdunek, Ewa Puchacz, Renata Kostrzewska. Nagłośnienie przygotował pan Janusz Pogonowski.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIAMI Z TEGO WYDARZENIA:

dzieotwartychdrzwi1_small.jpg dzieotwartychdrzwi2_small.jpg dzieotwartychdrzwi3_small.jpg dzieotwartychdrzwi4_small.jpg dzieotwartychdrzwi5_small.jpg
dzieotwartychdrzwi6_small.jpg dzieotwartychdrzwi7_small.jpg dzieotwartychdrzwi8_small.jpg dzieotwartychdrzwi9_small.jpg dzieotwartychdrzwi10_small.jpg
dzieotwartychdrzwi11_small.jpg dzieotwartychdrzwi12_small.jpg dzieotwartychdrzwi13_small.jpg dzieotwartychdrzwi14_small.jpg dzieotwartychdrzwi15_small.jpg
dzieotwartychdrzwi16_small.jpg dzieotwartychdrzwi17_small.jpg dzieotwartychdrzwi18_small.jpg dzieotwartychdrzwi19_small.jpg dzieotwartychdrzwi20_small.jpg
dzieotwartychdrzwi21_small.jpg dzieotwartychdrzwi22_small.jpg dzieotwartychdrzwi23_small.jpg dzieotwartychdrzwi24_small.jpg dzieotwartychdrzwi25_small.jpg
dzieotwartychdrzwi26_small.jpg dzieotwartychdrzwi27_small.jpg dzieotwartychdrzwi28_small.jpg dzieotwartychdrzwi29_small.jpg dzieotwartychdrzwi30_small.jpg
dzieotwartychdrzwi31_small.jpg dzieotwartychdrzwi32_small.jpg dzieotwartychdrzwi33_small.jpg dzieotwartychdrzwi34_small.jpg