DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KL. I A

,,Wszystkim dziękujemy, którzy tu przybyli. Będziemy się razem wesoło bawili. Lecz jeśli nam nie wyjdzie z góry przepraszamy, bo my nie aktorzy tylko małe dzieci i cieszyć się będziemy, gdy brawa bić będziecie”.

Tymi słowami klasa I ,,a” z wychowawcą przywitała nasze kochane Babcie i Dziadków w Dniu ich święta. Całą uroczystość i jej oprawę zaplanowaliśmy w ostatni dzień przed feriami tj. 30 stycznia 2015 roku o godz. 9.00 w sali lekcyjnej. Po części artystycznej wnuczki i wnukowie wręczyli prezenty i usiedli do wspólnego poczęstunku z seniorami. Wzruszeniom nie było końca.... A okazjonalne zdjęcia upamiętniły te piękne chwile.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIAMI Z TEGO WYDARZENIA:

dziebabciidziadkawklia1_small.jpg dziebabciidziadkawklia2_small.jpg dziebabciidziadkawklia3_small.jpg
dziebabciidziadkawklia4_small.jpg dziebabciidziadkawklia5_small.jpg dziebabciidziadkawklia6_small.jpg
dziebabciidziadkawklia7_small.jpg dziebabciidziadkawklia8_small.jpg dziebabciidziadkawklia9_small.jpg
dziebabciidziadkawklia10_small.jpg dziebabciidziadkawklia11_small.jpg dziebabciidziadkawklia12_small.jpg