SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 NA SZÓSTKĘ

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie odnieśli wspaniałe sukcesy w eliminacjach wojewódzkich konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty i Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Tytuł laureata zdobyli w konkursach:

- z języka polskiego: Lidia Kawiak z klasy VI b i Ilja Trochanowski z kl. V a ( p. Ewelina Komaszewska),

- z przyrody: Patrycja Barańska z kl. VI b i Michał Jarząbek z kl. VI b (p. Janina Parafiniuk),

- z historii: Radosław Zawadewicz z kl. VI b (p. Maria Grzywaczewska),

- ortograficznym: Alexandra Knap z kl. V a (p. Ewelina Komaszewska).

Konkursy kuratoryjne skierowane są do uczniów szczególnie uzdolnionych, wykazujących zainteresowanie związane z wybranym przedmiotem. Składają się z trzech etapów: szkolnego, okręgowego i wojewódzkiego, a wymagania konkursowe wykraczają także poza podstawę programową.

Serdecznie gratulujemy wspaniałego sukcesu, ogromnej wiedzy, pasji i zaangażowania w dążeniu do celu. Życzymy kolejnych sukcesów!

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIAMI Z TEGO WYDARZENIA:

szkoapodstawowanr2naszstk1_small.jpg szkoapodstawowanr2naszstk2_small.jpg szkoapodstawowanr2naszstk3_small.jpg
szkoapodstawowanr2naszstk4_small.jpg szkoapodstawowanr2naszstk5_small.jpg szkoapodstawowanr2naszstk6_small.jpg