„Ty i ja – teatry to są dwa” - EDWARD STACHURA

27 marca na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru.

Szkolne koła teatralne postanowiły uczcić tę rocznicę już dzień wcześniej. Uczniowie zaprezentowali, zgromadzonej w bibliotece widowni, samodzielnie napisane skecze i improwizacje kabaretowe. Były scenki o tematyce historycznej, baśniowej i szkolnej. Występy można było podziwiać na czterech przerwach.

Obchody święta teatru w naszej szkole były okazją do wspaniałej zabawy, dającej młodym aktorom wiele radości i satysfakcji.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIAMI Z TEGO WYDARZENIA:

tyijateatrytosdwa1_small.jpg tyijateatrytosdwa2_small.jpg tyijateatrytosdwa3_small.jpg tyijateatrytosdwa4_small.jpg tyijateatrytosdwa5_small.jpg
tyijateatrytosdwa6_small.jpg tyijateatrytosdwa7_small.jpg tyijateatrytosdwa8_small.jpg tyijateatrytosdwa9_small.jpg tyijateatrytosdwa10_small.jpg
tyijateatrytosdwa11_small.jpg tyijateatrytosdwa12_small.jpg tyijateatrytosdwa13_small.jpg