III OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

Dnia 25.04.2015 w Szkole Podstawowej nr 2 we Włodawie odbył się III Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły.

W Turnieju wzięło udział 29-ciu uczestników w wieku od lat 5-ciu do 13-stu. Dzieci rywalizowały w dwóch oddzielnych grupach tj. do lat 8-miu i do lat 13-stu. W grupie do lat 8-miu zwyciężył Dawid Fiała (zdobywając 4 punkty z pięciu partii), drugie miejsce zajął Kacper Kaczorowski (3,5 punkty), trzecie Michała Ptaszyński (3 punkty). Natomiast w grupie do lat 13-stu triumfował Jakub Chudzik (5 punktów) przed Emilią Fiała (4 punkty) i Filipem Madejem (4 punkty).

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy a zwycięzcy puchary. Ponadto wzorem lat ubiegłych Pan Dyrektor zamówił smaczną pizzę - były również napoje, słodki poczęstunek oraz upominki książkowe. Wszyscy zawodnicy Turnieju walczyli dzielnie i do końca w duchu Fair Play jak przystało na młodych adeptów tej Królewskiej Gry.

Łukasz Fiała

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIAMI Z TEGO WYDARZENIA:

iiiotwartyturniejszachowy1_small.jpg iiiotwartyturniejszachowy2_small.jpg iiiotwartyturniejszachowy3_small.jpg iiiotwartyturniejszachowy4_small.jpg