WIZYTA PANA BURMISTRZA W KL. Vc

Jakież było zdziwienie uczniów kl. V c Szkoły Podstawowej nr 2 we Włodawie, gdy nagle w czasie lekcji j. polskiego przyszedł do nich nieoczekiwany gość ! Był nim Burmistrz Włodawy – Pan Wiesław Muszyński, który chciał osobiście pogratulować chłopcom przebrnięcia przez wszystkie etapy turnieju futbolowego ,,Z podwórka na stadion - o Puchar Tymbarku” i uczestnictwa w finale wojewódzkim, jaki odbył się 13 IV 2015 r. w Zamościu. Trenerami drużyny byli Panowie Stanilewicz i Kafarski. Pan Burmistrz podziękował małym piłkarzom za ambitną walkę sportową i hart ducha oraz podarował im drobne upominki. W celu utrwalenia tego miłego wydarzenia wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Uczniowie klasy V c serdecznie dziękują Panu Burmistrzowi. To niezwykle miłe, że doceniono sukces dzieci.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIAMI Z TEGO WYDARZENIA:

wizytapanaburmistrzawodawywklvc1_small.jpg wizytapanaburmistrzawodawywklvc2_small.jpg wizytapanaburmistrzawodawywklvc3_small.jpg
wizytapanaburmistrzawodawywklvc4_small.jpg wizytapanaburmistrzawodawywklvc5_small.jpg wizytapanaburmistrzawodawywklvc6_small.jpg