LAUREACI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO Z KLAS II i III

16 kwietnia 2015r. w naszej szkole odbył się Konkurs Ortograficzny dla klas II i III. W rywalizacji o tytuł Mistrza Ortografii wzięło 10 osób z klas drugich oraz 13 uczniów z klas trzecich. Zadaniem uczestników było napisanie dyktanda i uzupełnienie karty pracy ( tekstu z lukami). Uczestnicy musieli wykazać się poprawną pisownią i znajomością zasad ortograficznych. Nad całością czuwała Pani Marzena Malinowska wspomagana przez panie: Dorotę Wieczorek, Renatę Łukaniuk-Pawelec, Joannę Słomianą, Jolantę Sakowicz i Aldonę Zdunek. Laureatami konkursu i tytuł Mistrza Ortografii zdobyli:

1. Oliwia Tywoniuk kl. II b
2. Wiktor Szwarcer kl. II a
3. Pola Łubkowska kl. II a
4. Patryk Borodijuk kl. II b
5. Jakub Winiarczyk kl. III a
6. Sophie Perczyk kl. III a
7. Zuzanna Goleman kl. III a
8. Karolina Wojtal kl. III a
9. Piotr Zawada kl. III b
10. Martyna Jankowska kl. III b
11. Michał Kolemczuk kl. III b

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIAMI Z TEGO WYDARZENIA: