XXXIV MAŁY KONKURS RECYTATORSKI

6 maja 2015 r. odbyły się szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego klas 0-III organizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie.

Komisja w składzie: Jolanta Sakowicz, Małgorzata Drob, Lidia Małyszczak i Joanna Słomiana przesłuchała 65 uczniów.

Wyróżniono 29 recytatorów, którzy otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Spośród nagrodzonych uczniów wybrano 9 laureatów, którzy wzięli udział w powiatowych eliminacjach. Są to: Gabriela Zorska I „a”, Michał Olszewski „a”, Anna Leszczyńska I „b”, Brożek Natalia I „b”, Natalia Zdunek I „c”, Wiktor Kurec II „a”, Zuzanna Kustra II „b”, Gabriel Iwaniuk III „a”, Amelia Sugier III „b”.

11 maja odbyły się szkolne eliminacje dla klas IV- VI. Udział w nich wzięło 23 uczniów. Do etapu powiatowego jury w składzie: Maria Grzywaczewska, Krystyna Czerniak i Ewelina Komaszewska zakwalifikowało dziesięcioro uczniów. Są to: Julia Tułacz, Nina Krzemińska, Patrycja Bielecka, Jakub Grzywaczewski, Agata Filipek, Radosław Jarosiewicz, Wiktoria Sołtan, Alexandra Knap, Bartłomiej Holaczuk, Patrycja Barańska.

Laureatami na szczeblu powiatowym zostały: Amelia Sugier z klasy III „b” ( opiekun- pani Małgorzata Drob) oraz Julia Tułacz i Nina Krzemińska (wyróżnienie) z kl. V „c” ( opiekun-pani Krystyna Czerniak. Będą one reprezentowały uczniów naszej szkoły na Wojewódzkim Koncercie Laureatów XXXIV Małego Konkursu Recytatorskiego.

Gratulujemy wszystkim recytatorom, dla których poezja jest „oddechem duszy”.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIAMI Z TEGO WYDARZENIA:

xxxivmaykonkursrecytatorski1_small.jpg xxxivmaykonkursrecytatorski2_small.jpg xxxivmaykonkursrecytatorski3_small.jpg xxxivmaykonkursrecytatorski4_small.jpg xxxivmaykonkursrecytatorski5_small.jpg
xxxivmaykonkursrecytatorski6_small.jpg xxxivmaykonkursrecytatorski7_small.jpg xxxivmaykonkursrecytatorski8_small.jpg xxxivmaykonkursrecytatorski9_small.jpg xxxivmaykonkursrecytatorski10_small.jpg