WŁODAWSKIE POLONISTKI NA II FORUM PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNYCH W CHEŁMIE

Trzy nauczycielki języka polskiego z Włodawy wzięły udział w II Forum Przedmiotów Humanistycznych „Dobre praktyki”, które odbyło się 7 maja w siedzibie chełmskiego LSCDN- u. Pani Jadwiga Tokarczuk – Wójciga z Publicznego Gimnazjum nr 1 zaprezentowała referat „Innowacje programowe- klasa filmowa”. Polonistki ze Szkoły Podstawowej nr 2, panie Maria Grzywaczewska i Ewelina Komaszewska, przygotowały wspólnie dwa wystąpienia: „Praca z uczniem zdolnym – przygotowanie do konkursów humanistycznych” i „Teatr na lekcjach języka polskiego”. W czasie spotkania nauczyciele dzielili się wiedzą i doświadczeniem. Celem forum było również nawiązanie sieci współpracy nauczycieli humanistów. Spotkanie przygotowała Pani Teresa Kozioł - konsultant w Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli- oddział Chełm.

Szczegółowa relacja ze spotkania tutaj: Relacja z II forum nauczycieli przedmiotów humanistycznych „Dobre praktyki”.