SZKOLNY KONKURS MITOLOGICZNY

19 czerwca, w piątek, odbył się drugi etap szkolnego konkursu dla klas V z mitologii. Wzięły w nim udział 3 drużyny. Z klasy V a : Oliwia Wałecka, Ilja Trochanowski, Bartłomiej Holaczuk, z klasy V b: Kamila Karyba, Dominika Okoń, Natalia Rabczewska, z klasy V c: Julia Tułacz, Nina Krzemińska, Kacper Lisowiec.

Na początku odpowiadaliśmy na pytania, które kryły się pod numerkami. Następnie miliśmy przedstawić scenki z mitów. Kiedy już wylosowaliśmy mit, mieliśmy dwie minuty, aby wszystko omówić. Potem improwizowaliśmy na „scenie”, wiedząc tylko kto jaką rolę gra i jak przebiega ciąg zdarzeń. Wszystkim drużynom wyszło to zadanie wspaniale! Na koniec wybieraliśmy numerki i opisywaliśmy danego boga greckiego. Po konkursie wszyscy zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie w pięknych przebraniach.

I miejce zdobyły druźyny z klasy V a i V b, a II miejsce klasa V b.

Oliwia Wałecka z klasy V a

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIAMI Z TEGO WYDARZENIA:

szkolnykonkursmitologiczny1_small.jpg szkolnykonkursmitologiczny2_small.jpg szkolnykonkursmitologiczny3_small.jpg szkolnykonkursmitologiczny4_small.jpg
szkolnykonkursmitologiczny5_small.jpg szkolnykonkursmitologiczny6_small.jpg szkolnykonkursmitologiczny7_small.jpg szkolnykonkursmitologiczny8_small.jpg
szkolnykonkursmitologiczny9_small.jpg szkolnykonkursmitologiczny10_small.jpg szkolnykonkursmitologiczny11_small.jpg szkolnykonkursmitologiczny12_small.jpg
szkolnykonkursmitologiczny13_small.jpg szkolnykonkursmitologiczny14_small.jpg szkolnykonkursmitologiczny15_small.jpg szkolnykonkursmitologiczny16_small.jpg