MIŁA WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW

W piątek, 12 czerwca odwiedziły nas pięciolatki z Miejskiego Przedszkola nr 1.

Przygotowaliśmy dla nich moc atrakcji.

Dzieci były w bibliotece szkolnej, gdzie z wielkim zapałem oglądały kolorowe książki i czasopisma dla dzieci. Ucieszyły się, że już we wrześniu będą mogły zostać czytelnikami tej biblioteki.

W sali klasy IA dzieci miały zajęcia z panią pedagog – siedziały w ławkach jak prawdziwi uczniowie, zgłaszały się do odpowiedzi, pisały i rysowały na tablicy. Za aktywność dostały zakładki do książki przygotowane przez koło plastyczne.

W gabinecie pani logopedy bawiły się w teatrzyk kukiełkowy i gimnastykowały buzię i język.

Na zakończenie, wszystkie przedszkolaki otrzymały zabawki zrobione z kolorowych baloników.

Cieszymy się, że odwiedziliście naszą szkołę, mamy nadzieję, że się Wam spodobała i że spotkamy się ponownie we wrześniu.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIAMI Z TEGO WYDARZENIA:

miawizytaprzedszkolakw1_small.jpg miawizytaprzedszkolakw2_small.jpg miawizytaprzedszkolakw3_small.jpg miawizytaprzedszkolakw4_small.jpg
miawizytaprzedszkolakw5_small.jpg miawizytaprzedszkolakw6_small.jpg miawizytaprzedszkolakw7_small.jpg miawizytaprzedszkolakw8_small.jpg
miawizytaprzedszkolakw9_small.jpg miawizytaprzedszkolakw10_small.jpg miawizytaprzedszkolakw11_small.jpg miawizytaprzedszkolakw12_small.jpg
miawizytaprzedszkolakw13_small.jpg miawizytaprzedszkolakw14_small.jpg miawizytaprzedszkolakw15_small.jpg miawizytaprzedszkolakw16_small.jpg