NA PODSUMOWANIU XII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO

1 kwietnia w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie odbyło się rozstrzygnięcie XII Wojewódzkiego Konkursu Literackiego. Laureaci konkursu, nauczyciele i rodzice wysłuchali najpierw utworów muzyki poważnej zaprezentowanych przez uczniów Szkoły Muzycznej im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie. Następnie odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień.

Dwóm uczniom naszej szkoły przyznano nagrodę i wyróżnienie w kategorii „Szkoła Podstawowa” - proza:

Jakub Grzywaczewski – II nagroda,

Kacper Skoczelas – wyróżnienie.

Uroczystość wręczenia nagród połączona była z promocją wydawnictwa „Spotkamy się w domu” zawierającego nagrodzone i wyróżnione prace. Konkurs zorganizował Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie.

Laureatom konkursu gratulujemy!

Informację przygotowała Ewelina Komaszewska-Krywicka

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIEM Z TEGO WYDARZENIA: