XXXV MAŁY KONKURS RECYTATORSKI W KLASACH 0-III

28 kwietnia 2016 r. odbyły  się szkolne eliminacje  konkursu recytatorskiego organizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie.

Komisja w składzie: Lidia Małyszczak,  Jolanta Sakowicz i Małgorzata Drob przesłuchała 65 uczniów z klas 0-III.

Wyróżniono 33 uczniów, którzy  otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Spośród nagrodzonych uczniów wybrano 18  laureatów, którzy wzięli udział w powiatowych eliminacjach. Byli to:

Gabriela Zorska II„a”, Michał Olszewski II„a”, Monika Kaliszuk II „a”

Anna Leszczyńska II „b”, Nikola Wałecka II „b” , Antoni Litaszewski II „b”

Natalia Zdunek II„c”, Karina De Rosa II „c”

Wiktor Kurec III „a”, Julia Tarnowska III „a”

Zuzanna Kustra III „b”, Julia Łupińska III „b”, Nikola Wolanin III „b”

Roksana Brzezicka I „a”,

Olaf Woliński I „b”, Jan Szymański I „b”

Laura Piwowarczyk I „c”

Dominik Krzyżanowski I „d”

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się: Gabriela Zorska z klasy II „a” i Nikola Wałecka z klasy II „b”. Będą ona reprezentowały młodszych uczniów naszej szkoły na Wojewódzkim Koncercie Laureatów  XXXV Małego Konkursu Recytatorskiego w Lublinie.

Gratulujemy wszystkim recytatorom i życzymy dalszych sukcesów.

Opr. Jolanta Sakowicz

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIEM Z TEGO WYDARZENIA: