,,Rodzice wymagają, dziadkowie rozpieszczają….”

Niechaj Dziadzio z Babciunią tak nam długo żyją,

Póki komar i mucha morza nie wypiją.

A ty mucho, ty komarze, pijcie wodę powoli,

Niech się Dziadzio z Babcią nażyją do woli.

W dniu 04 lutego 2016 r. o godz. 16.00 w Tłusty Czwartek Szkołę Podstawową nr 2 we Włodawie tłumnie odwiedzili mili goście. Były to babcie i dziadkowie uczniów z klasy II a i II c.

Aby tradycji stało się zadość zaczęliśmy od poloneza ku wzruszeniu zebranych gości. Nasi podopieczni spisali się na medal. Z ogromnym przejęciem śpiewali, recytowali i tańczyli cza-czę. Na zakończenie uroczystości odśpiewaliśmy jubilatom 100-lat przy akompaniamencie gry na dzwonkach dzięki zaangażowaniu kreatywnych wnuków. Jeszcze tylko prezenty i nareszcie można babciom i dziadkom wskoczyć na kolana, ucałować i uściskać.

Miłym akcentem było to, że dziadkowie przyszli do szkoły z czekoladą dla wnuków. Widać, że w każdych okolicznościach pamiętają o swoich milusińskich. Z  uwagi na szczególny dzień nie zabrakło pączków i innych delicji. Nad całością czuwały wychowawczynie:  p. Renata Łukaniuk -Pawelec i Marzena Malinowska.

Informację przygotowała: Marzena Malinowska

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIEM Z TEGO WYDARZENIA:

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg