„MAJOWA NOC FILMOWA Z NUTĄ CZEKOLADY”  W PUBLICZNYM GIMNAZJUM NR 1

W nocy z 20 / 21 maja osiemnaścioro  uczniów z naszej szkoły wyposażonych  w śpiwory i poduszki, wzięło udział w Nocy Filmowej zorganizowanej przez Publiczne Gimnazjum Nr 1.

Noce filmowe już od kilku lat organizowane są  dwa razy w roku  przez Szkolny Dyskusyjny Klub Filmowy i cieszą się ogromną popularnością. Oprócz projekcji filmów, towarzyszy temu wydarzeniu wiele atrakcji. Każda noc filmowa jest inna i każda ma swój temat przewodni. Tym razem majowe akcenty stanowiła zieleń dominująca  w dekoracjach, a czekoladowe nuty można było odnaleźć w „Filmowej Kawiarence”.

Noc filmowa to nie tylko sala kinowa, w której odbywają się projekcje filmów i dyskusje po filmie.  Tej nocy ożywają również inne miejsca w szkole. Korytarze szkolne i hala sportowa służyły do zabaw integracyjnych i relaksacyjnych, w stołówce szkolnej, pod okiem pań kucharek,  przygotowaliśmy własnoręcznie pizzę, w szkolnym studiu filmowym zapoznaliśmy się z techniką tworzenia animacji i sami taką animację zrobiliśmy. Oprócz tego śpiewaliśmy karaoke, a w „Sali gier planszowych” można było zagrać w ciekawą grę towarzyską. Ale to jeszcze nie wszystko -  znaleźli się nawet  chętni do gry w tenisa nocą. O północy spożyliśmy pyszną pizzę i domowe ciasta.

Była to noc niezapomnianych wrażeń ! Z niecierpliwością czekamy na jesienną edycję…

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIEM Z TEGO WYDARZENIA:

2.jpg 3.jpg 4.jpg