SUKCES   W  IV  POWIATOWYM  KONKURSIE  PIOSENKI  EUROPEJSKIEJ

W poniedziałek, 30 maja, w Wyrykach odbył się IV Powiatowy Konkurs Piosenki Europejskiej. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice klas szóstych: Nina Krzemińska i Martyna Oleniak. Jako solistki, zaprezentowały utwory w języku rosyjskim. W kategorii ,,szkoły podstawowe” tylko one śpiewały po rosyjsku, pozostali uczestnicy prezentowali piosenki w języku angielskim. Obie dziewczynki pokazały nieprzeciętne walory wokalne, wysoki poziom  kultury scenicznej, poprawność fonetyczną  i w swej kategorii zdobyły zaszczytne, wysokie miejsca: II miejsce  - Nina Krzemińska  (kl. VI c), III miejsce – Martyna Oleniak  (kl. VI a). Nagrody, tak liczne,  były trudne do udźwignięcia.

Niezmiernie cieszy sukces naszych uczennic, których jedną z pasji jest muzyka i  scena. Sukcesów w przyszłości !

Uczennice do konkursu przygotowywała Krystyna Czerniak – nauczyciel

j. rosyjskiego.

Patronat nad konkursem sprawowali: Senator RP prof. dr hab. J. Zając, Poseł na Sejm RP M.Duszek, Starostwo Powiatowe we Włodawie, Wójt Gminy Wyryki

Patronat medialny: Nowy Tydzień, Super Tydzień Chełmski, Twoje Radio Włodawa, Bon Ton Radio sp. z o. o.

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIEM Z TEGO WYDARZENIA: