PIKNIK RODZINNY

10 czerwca w godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie integracyjne,  na które przybyli uczniowie klasy I b ze swoimi rodzicami i rodzeństwem.  Ogród  ojców Paulinów  był pełen  śmiechu i wesołej zabawy. Aura nie była  dla nas łaskawa, ale padający deszcz nie przestraszył uczestników spotkania. Dzieci bawiły się wesoło, grały w piłkę i rywalizowały ze swoimi rodzicami w różnych konkurencjach sportowych. Dużo emocji dostarczyła zabawa w liski, przeciąganie liny i gra w dwa ognie dzieci kontra rodzice. Apetyt dopisywał wszystkim zgromadzonym. Smakowały pieczone kiełbaski i słodkie pianki oraz sałatki przygotowane przez rodziców. Spotkanie przebiegało w świetnej atmosferze. Wszystkim dopisywał świetny humor. Był to czas sprzyjający rozmowom i wspólnej zabawie.

Wychowawczyni  Małgorzata Drob

ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA GALERII ZE ZDJĘCIEM Z TEGO WYDARZENIA:
2.jpg 3.jpg 4.jpg