PIKNIK DLA WOLONTARIUSZY OD HOSPICJUM

08 czerwca 2016 r. Włodawskie Stowarzyszenie Chorych HOSPICJUM  po raz kolejny zaprosiło wolontariuszy na piknik, który zorganizowano w podziękowaniu za współpracę w roku szkolnym 2015/16. Na ,,Kiszarni” w Orchówku czekał już na nas  poczęstunek oraz wspaniała zabawa przygotowana przez p. Bogusławę Górską . Były ogromne kolorowe bańki mydlane, wesołe tańce, wyścigi w workach i mnóstwo dobrego humoru.

Z naszej szkoły w pikniku  uczestniczyli : Brańka Natalia, Goleman Zuzanna, Iwaniuk Gabriel, Kanarszczuk Anna,  Pawelec Dagmara, Perczyk Sophie, Wójcik Michał, Winiarczyk Jakub, Wielmowiec Wojciech, Filipek Natalia, Grzywaczewski Jakub, Bytys Jakub,  Rybczyńska Julia, Wysokińska Kamila. Wolontariusze byli pod opieką Bożeny Nilipiuk.